طراحی تکرار نشدنی و خاص با پله گرد دوبلکسبه جرات می‌توان گفت که: بهره برداری از طراحی پله گرد دوبلکس یکی از ویژگی‌های معماری خارق العاده و تکرار نشدنی در خانه‌های لوکس و مدرن، به شمار می‌رود. سبک طراحی تکرار نشدنی در راه پله‌ها به زمان‌های دوری بازمی‌گردد که با هنر و معماری‌های مدرن پیشروی کرده‌اند. استفاده از انعطاف‌پذیرترین طراحی‌ها در کنار بهترین متریال‌ها، می‌تواند نمایی خیره کننده و هیجان انگیز را برای فضای مورد نظر شما به همراه داشته باشد.

لازم است بدانید که با انتخاب این طراحی شگفت انگیز، با دایره‌ی گسترده‌ای از سبک‌ها و طرح‌های مینیمالیستی و ... مواجه خواهیم شد. انتخاب این نوع از راه پله‎ها امروزه در بین مصرف کنندگان با استقبال بی نظیری مواجه شده است. تا جایی که در بسیاری از فضاهای مختلف، می‌توان شاهد خودنمایی خیره کننده‌ی آنها نیز بود.

چرایی انتخاب پله گرد دوبلکس

برای اینکه بتوانید با انتخابی تکرار نشدنی و فوق العاده مواجه گردید، بهتر است به مهمترین دلایل برای انتخاب پله گرد دوبلکس توجه نمایید. انتخاب این پله‌ها در بر دارنده‌ی فواید بسیار زیادی است که توجه اغلب مصرف کنندگان آگاه را به سمت خود جلب می‌کند. از جمله ویژگی‌ها و خصوصیات بارز در این تجهیزات فوق العاده، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بهره برداری از فضای بسیار کم: (یکی از مهمترین ویژگی‌های پله گرد دوبلکس، اشغال فضای کمتر این پله‌ها نسبت به راه پله‌های معمولی است. با بهره برداری از دانش و تخصص یک طراحی متخصص و حرفه‌ای، می‌توانید از کمترین فضا، بهترین بهره برداری را نموده و فضایی خاص و مدرن را خلق کنید.)
 • جذابیت ظاهری فوق العاده: ( از دیگر ویژگی‌های متمایز کننده در راه پله گرد دوبلکس، شکل‌های جسورانه و چیدمان‌های متنوع آنها است. به طوری که در بسیاری از فضاها، از این راه پله‌ها به عنوان اشیا نمادین در پروژه، بهره برداری می‌شود.)

به طور کلی می‌توان گفت که: پله گرد دوبلکس یک راه حل شیک و مینیمال جهت ارتقای فضای داخلی شما به شمار می‌رود. این انتخاب هوشمندانه در کنار ظرافت و سادگی، ایجاد کننده‌ی نقطه کانونی خاص و جالب در هر فضا، شناخته شده است. در عصر حاضر بسیاری از مردم به دنبال بهره برداری از ارائه‌های جدید جهت ایجاد فضای شیک و خاص در خانه و یا محل کار خود هستند. این راه پله‌ها دقیقا ارائه دهنده ویژگی‌های منحصر به فرد برای مصرف کنندگان خواهند بود.

تنوع گسترده و بی‌نظیر

راه پله گرد دوبلکس به جهت برخورداری از مزایای فوق العاده‌ای مانند: طراحی جمع و جور و همچنین جذابیت خیره کننده، انتخابی محبوب در میان بسیاری از افراد به شمار می‌روند. این تجهیزات به طور فزاینده‌ای در بسیاری از خانه‌های دوبلکس و یا تریبلکس و غیره، مورد استفاده قرار می‌گیرند. لازم به ذکر است که موارد استفاده از این تجهیزات تنها  به خانه‌ها محدود نشده و در بسیاری از فضاهای تجاری می‌توان شاهد خودنمایی آنها بود. پله‌های گرد می‌توانند جایگزین بسیار مناسبی برای پله‌های مستقیم و سنتی به شمار بروند. این عناصر می‌توانند به عنوان جذاب‌ترین عنصر بصری تلقی گردند. از انواع منحصر به فرد این عناصر که زیبایی خیره کننده و باورنکردنی را برای محیط مورد نظر شما در بر خواهند داشت، عبارتند از:

 • پله گرد باکس از بغل
 • پله گرد دو محور ورق
 • پله گرد حول محور جوشی
 • پله گرد حول محور پیش ساخته
 • پله گرد دو محور باکس
 • پله گرد زیر محور

در کدام از این موارد، زیبایی حیرت انگیزی را برای محیط مورد نظر شما، در بر خواهند داشت. پله گرد دوبلکس می‌تواند برای تکمیل زیبایی خانه و حتی محل کار شما، مورد استفاده قرار بگیرد. با این انتخاب هوشمندانه، قطعا از یک فضای کلاسیک، مدرن و امروزی بهره‌مند خواهید شد.

موارد استفاده از پله گرد دوبلکس

آیا می‌دانید با استفاده از پله گرد دوبلکس می‌توانید توهمات حیرت انگیزی را برای فضای مورد نظر، ایجاد کنید؟! این نوع از پله‌ها نه تنها شیک و مدرن هستند، بلکه می‌توانند با بهره برداری از ترفندهای بصری، بسی توهم انگیز و خارق العاده نیز به شمار بروند. با این انتخاب دقیق و کاربردی، می‌توانید ظرافت را نیز برای محیط مورد نظر خود به ارمغان بیاورید. بنابراین دور از ذهن نیست که در بسیاری از فضاهای مختلف و مدرن، شاهد به کارگیری فوق العاده‌ی این عناصر حیرت انگیز باشید. از جمله کاربردهای باورنکردنی از این تجهیزات، عبارتند از:

 • بهره برداری از خانه‌های دوبلکس
 • استفاده در ویلاهای شیک و مدرن
 • استفاده در جواهر فروشی‌ها و طلافروشی‌های بزرگ و دوبلکس
 • استفاده در مزون‌های لباس، آرایشگاه‌ها و ...
 • استفاده در کافی شاپ ها، رستوران‌ها و ...

دیدگاه خود را بیان کنید